„Es – lielais ceļotājs”

Nometnes sezona ir pašā plaukumā, arī mēs esam realizējuši pirmo šīs vasaras nometni “Es – lielais ceļotājs”, kuras laikā bērni varēja iejusties dažādās vidēs, ceļot uz visdažādākajiem galamērķiem un tas viss profesionālu pedagogu pavadībā. Nometnē piedalījās 23 bērni no Latvijas un ārvalstīm. Lai pilnvērtīgi varētu izceļot katru galamērķi, katrai dienai bija sava īpaša tematika – “Drošība ceļojot”, “Ceļojums uz Lielbritāniju”, “Ceļojums uz džungļiem”, “Ceļojums uz laukiem”, kā arī “Ceļojums un Olimpisko centru”, kur bērni aktīvi darbojās, peldēja, vingroja uz mīkstā seguma celiņa treneres Anastasijas pavadībā.

 

Bērni ne tikai ceļoja, sanāca pastrādāt arī radoši. Radošās nodarbības “Dzīvnieki”, “Kolāžas veidošana”, “Avīzes darināšana”, “Lauku iemītnieki” bija lieliska iespēja bērniem izpaust savus talantus. Lai varētu pilnvērtīgi ceļot, bērni pašizveidoja ceļa maketu, lai izprastu Ceļu satiksmes noteikumus.

 

Nometnes dalībnieki ceļoja pa dažādām vietām, apmeklēja VUGD, Latgales zoodārzu, Mežciemu, Olimpisko centru, Z/S “Kurmīši”, “Dautkom” TV un daudzas citas vietas. Tas bērniem lika iejusties lielā ceļotāja ādā un sajust emocionālu pieplūdumu, kuras paliks atmiņā vēl ilgi.

 

Nemanot tika aizvadītas 10 dienas, tāpēc nometnes pēdējā dienā bērniem tika iespēja aizceļot uz Krāslavu, Z/S “Kurmīši”, kur bērniem tika piedāvāts iepazīties ar ārstniecisko augu plantāciju, izgaršot tēju un pašdarināt vaska svecītes. Tāpat bērni ciemojās pie keramikas meistara Valda Pauliņa, kurš iepazīstināja nometniekus ar keramiķa darba būtību, materiāliem un demonstrēja meistarklasi.